cz en
Náš tip

PRODEJ - Fleky u Nýrska

Řadový rodinný dům 3+1/T/G, 90 m2, pozemek 410 m2

ikona dispozice 410 m2
ikona poloha Fleky u Nýrska
ikona cena

4 500 000,- Kč

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Podpořte nás na Facebooku!

Budeme rádi za Váš like :-)


Blog - nový článek

V našem novém blogu Vám přineseme zajímavé novinky nebo realitní tipy.  Vyřizuje: Michal Vítek
  Telefon: 777 822 902
  E-mail: vitek@rkavion.cz
Prodej chalupy Oldřicha Kaisera
 
Číslo nabídky: 0884
Město: Liberecký kraj
Obec: Hlavice u Českého Dubu
Cena: 6 000 000,- Kč
Vlastnictví:
Plocha: 264 m2
Aktualizováno: 06.04.2024

Popis: Kaiserova srdcovka. Oldřich Kaiser s těžkým srdcem prodává chalupu z roku 1780 (bývalá kovárna), kterou přeměnil vlastními silami do dnešní podoby. Na této chalupě relaxoval a hledal inspiraci ke své práci a ve které společně s Jiřím Lábusem vytvořili legendární scénky (Kubrt, Luďo, to je naprosto normální a další).

Chalupa se 4 místnostmi a obytnou plochou 95 m2 je po rekonstrukci s možností okamžitého užívání a nachází se v krásné krajině Libereckého kraje nedaleko města Český Dub.

V dolním obytném patře chalupy se nachází velká obývací místnost 21 m2 s kuchyňskou linkou a krbovými kamny, ložnice 13 m2, koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Z předsíně vede dřevěné schodiště do podkroví, kde je velká otevřená místnost 22 m2 a prostorný podkrovní pokoj 26 m2.
V chalupě proběhla v roce 2016 rozsáhlá rekonstrukce, kompletně nová střecha včetně krovů, vybudování podkrovních místností a přístupového schodiště, nová podlaha v dolních místnostech (masiv prkna a dlažba), elektřina a další. V přízemí chalupy jsou 2 sklípky s klenutým stropem přístupné zvenku a garáž, které nabízí velké množství prostoru na uskladnění věcí.

Chalupa se nachází v mírně svažitém pozemku s jihozápadní orientací o rozloze 264 m2. Na pozemku jsou vybudovány kamenné schody a chodníčky a z boku chalupy je vytvořeno odpočinkové místo s dřevěnou terasou a trávníkem. V dolní části pozemku se nachází další trávník a zbytek pozemku byl záměrně ponechán porůst zelení.

Elektřina 230/400V, obecní voda, odpadní jímka s přepadem. Topení lokální na pevná paliva (krbová kamna v hlavní místnosti), ohřev vody bojlerem.

Krásné okolí obce tvoří lesy a louky a nabízí množství pěších i cyklotras.
Občanská vybavenost v Českém Dubu (7 km). Obec Hlavice se nachází 76 km od Prahy (Černý Most), v Libereckém kraji pouhých 20 km od Ještědu (lyžování), možnost koupání v Hamerském jezeře (Hamr na Jezeře) 16 km. Mnichovo Hradiště 16 km, Liberec 27 km.

Energetickou třídu G uvádíme z formálních důvodů, po obdržení průkazu energetické náročnosti budovy bude uvedena skutečná hodnota.

Z p ě t
2015 © Avion RK | Webmaster Tomáš Křivánek